Kainuun pesisjoukkueiden tulevia otteluja

4.5.2011

Ke 4.5. kello 17.30 Pattijoki-KPK, C-tyttöjen SM-leirikarsintaa
Ke 4.5. kello 18.30 SoJy II-Spartak Kajaani, miesten harjoituspeli
La 7.5. kello 15 KPK-Oulun Lippo II, C-tytöt SM-leirikarsintaa
La 7.5. Vuokatti-Siilinjärvi, B-tyttöjen superpesisavaus
Su 8.5. kello 15 KPK-Muhos I, C-tytöt SM-leirikarsintaa
Ma 9.5. kello 18 KPK-Kempele, B-tyttöjen superpesisavaus
Ma 9.5. Oulun Lippo-Vuokatti, B-tyttöjen superpesistä
Ti 10.5. kello 18 Kouvola-Sotkamo, miesten superpesisavaus
Ke 11.5. kello 18 Siilinjärvi-KPK, B-tyttöjen superpesistä
Ke 11.5. kello 18 Vuokatti-Liperi, B-tyttöjen superpesistä
Ke 11.5. Juva-SoJy II, B-poikien SM-alkusarjaa
To 12.5. kello 18 SoJy I-Kitee, B-poikien SM-alkusarjaa
Pe 13.5. Kitee-SoJy, A-poikien superpesisavaus
La 14.5. kello 14 SoJy-Muhos, C-poikien SM-leirikarsintaa
La 14.5. kello 16 KPK-Joensuu, naisten ykköspesisavaus
La 14.5. Pattijoki-Vuokatti, naisten ykköspesisavaus
La 14.5. Kouvola-Spartak Kajaani, miesten suomensarjaa
Su 15.5. kello 15 KPK-Oulunsalo, B-tyttöjen superpesistä
Su 15.5. Imatra-Spartak Kajaani, miesten suomensarjaa
Su 15.5. Juvan Pallo-Vuokatti, miesten suomensarjaa
Su 15.5. kello 17 Nurmo-Sotkamo, miesten suomensarjaa
Ma 16.5. kello 18 SoJy III-Suomussalmi, miesten maakuntasarjaa
Ti 17.5. kello 18 Haapajärvi-KPK, naisten ykköspesistä
Ti 17.5. kello 18 Sotkamo-Kitee, miesten superpesistä
Ke 18.5. kello SoJy I-Siilinjärvi, B-poikien SM-alkusarjaa
Ke 18.5. kello 18 SoJy II-Joensuu, B-poikien SM-alkusarjaa
Ke 18.5. kello 18 Vuokatti-Spartak Kajaani, naisten maakuntasarjaa
To 19.5. kello 18 KPK-Reisjärvi, naisten ykköspesistä
To 19.5. Toholampi-SoJy, C-poikien K-Pohjanmaan aluesarjaa
Pe 20.5. kello 18 SoJy-Jyväskylän Kiri, A-poikien superpesistä
Pe 20.5. kello 18 Kempele-Vuokatti, B-tyttöjen superpesistä
La 21.5. kello 16 Spartak Kajaani-Juva, miesten suomensarjaa
La 21.5. kello 17 SoJy II-Lievestuore, miesten suomensarjaa
La 21.5. Suomussalmi-Siilinjärvi II, miesten maakuntasarjaa
La 21.5. Liperi-SoJy III, miesten suomensarjaa
Su 22.5. kello 16 Spartak Kajaani-Lievestuore, miesten suomensarjaa
Su 22.5. kello 17 Vuokatti-Lohi, miesten suomensarjaa
Su 22.5. kello 13 Vuokatti-Siilinjärvi, naisten ykköspesistä
Su 22.5. Kempele-SoJy ja Lippo II-SoJy, C-poikien SM-leirikarsintaa